Korona Piaski - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 24, wczoraj: 147
ogółem: 284 083

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

0

Najnowsza galeria

Powitanie wiosny z Koroną Piaski (06.04.2014)
Ładowanie...

Sport.pl

Regulamin zawodników

 

                                          REGULAMIN ZAWODNIKA
 
 
1. Na trening przychodzę nie wcześniej i nie później niż 15 minut przed zajęciami i witam się z obecnymi już członkami drużyny i ich opiekunami.
 
2. Przed treningiem i po treningu pomagam trenerowi zabrać sprzęt ,który był używany podczas zajęć.
 
3. Będąc na boisku przed treningiem nie oddaję strzałów do bramki, tylko indywidualnie 
bądź z kolegami rozgrzewam się z piłką (podania, żonglerka, "dziadek piłkarski").
 
4. Napój (wodę) zostawiam poza boiskiem przed treningiem, nie zapominając, że woda jest najlepsza do picia podczas treningu. Spożywam napój tylko za zgodą trenera, w 
określonych przerwach podczas zajęć.
 
5. Podczas treningu skupiam się na ćwiczeniach, zabawach i grach, pamiętając iż zabronione jest skupianie uwagi na rodzicach oraz rozmawianie z kolegami.
 
6. Będąc na boisku pamiętam, iż nie wolno dotykać żadnych urządzeń sportowych bez zgody trenera (nie wieszamy się na bramkach!!!).
 
7. Po treningu nie zostawiam żadnych śmieci po sobie (puste butelki, reklamówki, itp.), tylko wyrzucam je do kosza na śmieci.
 
8. Obowiązki szkolne (odrabianie lekcji, itp.) staram wykonywać jak najlepiej, gdyż mając 
problemy w nauce nie będę mógł uczestniczyć w treningach oraz w meczach i turniejach.
 
9. Jeżeli nie jestem pewien odnośnie godziny treningu, meczu, bądź jakiejkolwiek innej sprawy dzwonię do trenera - trener zawsze służy pomocą.
 
10. Jeżeli źle się czuję bądź odczuwam inne dolegliwości, natychmiast informuję o tym 
trenera (zarówno przed treningiem, w trakcie jak i po treningu).
 
11. Będąc zawodnikiem klubu "KORONA" PIASKI nie używam wulgarnych, obraźliwych słów wobec bliskich, kolegów, gdyż mam szacunek do siebie i wszystkich osób nie tylko związanych z moją drużyną.
 
12. W domu, na podwórku i w szkole staram się być grzeczny, wiedząc że moje zachowanie jest „wizytówką” Naszego Klubu - "KORONY" PIASKI.
 
13. Jeżeli nie będę na treningu, bądź na meczu i turnieju zawsze odpowiednio wcześniej powiadamiam trenera telefonicznie lub mailowo.
 
14. Dbam o powierzony przez klub sprzęt sportowy (sprzęt meczowy, treningowy, piłki, 
bramki itp.).
 
15. Odpowiednio przygotowuję się do zajęć treningowych - zawiązane buty, napompowana piłka, zakładam właściwy strój do panujących warunków na dworze.
 
NIE PRZESTRZEGANIE REGULAMINU SPOWODUJE NASTĘPUJĄCE KONSEKWENCJE:
 
1. Pierwsze niewłaściwe zachowanie na treningu (rozmowy z kolegami, nie wykonywanie poleceń trenera, brak zaangażowania na zajęciach itp) – skutkują słownym ostrzeżeniem.
 
2. Drugie niewłaściwe zachowanie tego samego zawodnika skutkuje pokazaniem mu przez trenera żółtej kartki - zawodnik odpoczywa od treningu 5 min (jego imię i nazwisko zostaje wpisane do notesu trenera wraz z datą i powodem pokazania kartki).
 
3. Kolejne niewłaściwe zachowanie tego zawodnika skutkuje pokazaniem mu przez trenera czerwonej kartki - zawodnik nie bierze udziału w zajęciach, aż do ich zakończenia (jego imię i nazwisko zostaje wpisane do notesu wraz z datą i powodem pokazania kartki oraz trener wykonuje telefon do rodzica i przeprowadza z nim rozmowę wychowawczą).
 
4. Po otrzymaniu przez jednego zawodnika 4,7 bądź 9 żółtych kartek w sezonie - zawodnik odbywa karę 1 nieobecności na następnym treningu.
 
5. Jeśli zawodnik w trakcie sezonu otrzyma 3 czerwone kartki - zostaje skreślony z listy zawodników klubu "KORONA" PIASKI. 
 
6. Trener może pokazać zawodnikowi bezpośrednio czerwoną kartkę, jeśli uzna, że jego zachowanie wyraźnie wykraczało poza granicę dopuszczalnego zachowania.
 
7. Złe zachowanie w szkole, bądź problemy z nauką – zawieszenie zawodnika na czas 
poprawy.
 
8. Nie przyjście na mecz/turniej, bez wcześniejszego usprawiedliwienia skutkuje zawieszeniem na kolejny mecz/turniej.

 

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar