Szkółki NIVEA

• autor: real49, 2012-03-13 21:16

LKS Korona Piaski dołączyła do projektu "Szkółki Piłkarskie NIVEA"

Walczymy o patronat Szkółek Nivea dla ponad 100 chłopców w wieku 6-13 lat !

Aby nasz klub Korona został objęty profesjonalnym programem treningowym Ajaxu Amsterdam, należy od 1 marca do 17 czerwca 2012r.  głosować na LKS ! Link do strony naszego klubu :

Projekt Nivea obejmie 100 klubów sportowych patronatem Akademii Ajaxu Amsterdam, dodatkowo każdy klub otrzyma sprzęt sportowy dla zawodników i szkolenie dla trenerów !

Prosimy o głosy !!!

Od wielu lat NIVEA realizuje projekty zaangażowane społecznie, których idea wynika z troski o potrzeby najmłodszychW 2012 uruchomiliśmy program "Szkółki Piłkarskie NIVEA". Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam. Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z  braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu..